Apartman Paula - Biograd na Moru
Apartamenty Chorwacja - tani nocleg. Pokoje i hotele w Chorwacji.
Apartman Paulaapartamenty - mieszkania
Cena od
55 EUR
WiFi
Basen
Parking
Rozmawiamy
HR
Cena od
55 EUR
WiFi
Basen
Parking
Rozmawiamy
HR
Cena od: 55 EUR / 1 dzień
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
Obiekt Apartman Paula położony jest w miejscowości Biograd na Moru i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Dražica – 600 m, Plaża Soline – niecały kilometr.
W naszej ofercie m. in. : WiFi, parking strzeżony, bezpłatne WiFi, plaża, bezpłatny parking, ogrzewanie, całkowity zakaz palenia, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, Możliwe wystawienie faktury, WiFi dostępne w całym obiekcie, prywatny parking, parking, nurkowanie, park wodny, dostęp do Internetu, klimatyzacja.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 13:00 a kończy o godzinie 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartman Paula o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 30 mkw).


Biograd na Moru
Oferta naszego partnera Booking.com BG.808021
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: pocohotel.pl