Rooms Kisic - Two-Bedroom Apartment - Dubrovnik
Apartamenty Chorwacja - tani nocleg. Pokoje i hotele w Chorwacji.
Rooms Kisic - Two-Bedroom Apartmentapartamenty - mieszkania
Rozmawiamy
FR NL
6.4/10
Rozmawiamy
FR NL
6.4/10
Obiekt Rooms Kisic - Two-Bedroom Apartment położony jest w znakomitej lokalizacji w centrum miejscowości Dubrownik. W okolicy znajduje się: Orlando Column i Brama Ploce. Obiekt zapewnia wspólną kuchnię. W odległości 400 m znajduje się Plaża Buza Beach.
Oferta obiektu obejmuje kilka sypialni (2) z klimatyzacją oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Rooms Kisic - Two-Bedroom Apartment znajdują się liczne atrakcje, takie jak Wielka Studnia Onofria, Brama Pile i Ulica Stradun. Lotnisko Lotnisko Dubrownik znajduje się 17 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 13:00 do 10:00.
Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy.
Apartament z 2 sypialniami. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which comes with a stovetop, a refrigerator and an oven. This air-conditioned apartment includes a TV with cable channels and a private bathroom. The unit offers 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw.
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Klimatyzacja
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Plaża
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Wspólna kuchnia
