Apartment mit Balkon- für vier Personen by Interhome - Veruda
Apartamenty Chorwacja - tani nocleg. Pokoje i hotele w Chorwacji.
Apartment mit Balkon- für vier Personen by Interhomeapartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
WiFi
Parking
Obiekt Apartment mit Balkon- für vier Personen by Interhome położony jest w miejscowości Veruda i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Valsaline – niecały kilometr, Amfiteatr w Puli – 3,6 km. W apartamencie do dyspozycji Gości jest taras.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, a także łazienkę (1) z wanną lub prysznicem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kościół św. Eufemii w Rovinju – 39 km, MEMO Museum – 3,5 km. Lotnisko Lotnisko Pula znajduje się 8 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy.
Apartament. This air-conditioned apartment is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath or a shower. The apartments kitchenette, which features a refrigerator and kitchenware, is available for cooking and storing food. Guests can enjoy a terrace and a balcony. The unit offers 5 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 58 mkw.
Płatne Wi-Fi
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Wi-Fi
Parking
Dostęp do Internetu
Klimatyzacjadodatkowo płatne
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Część przeznaczona dla palących
Kajakarstwo
Jazda konna
Sprzęt do grillowania
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
